Kołatki

KOŁATKA - LION SMALL

KOŁATKA - URN GOLD

KOŁATKA - URN SILVER

Mali Lav
Urna Gold
Urna Silver
Jest to kołatka do drzwi bez otworu na wizjer. Model ten wykonano z cynkowego odlewu ciśnieniowego. Bogate zdobienie maskuje mocowanie kołatki, co wpływa na elegancki wygląd tego modelu.
Do kołatki Lion Small wkręty montażowe należy nabyć oddzielnie. Ten model jest bardzo unikatowy i funkcjonalny. Nie tylko ozdabia drzwi, ale również pozwala gościom skutecznie poinformować gospodarzy o swoim przybyciu.
To mniej bogaty w zdobienia model kołatki niż Lion Small. W tym przypadku również zostały zamaskowane elementy mocujące. Standardowy kolor tego modelu to chrom polerowany. Barwa ta doskonale prezentuje się na cynkowym odlewie ciśnieniowym, z którego wykonano tę kołatkę. Wkręty montażowe do Urn Gold nie są dołączone do zestawu.
Mosiężne kołatki do drzwi wejściowych są piękną dekoracją, a jednocześnie skutecznie zastępują dzwonek. Ten model również nie posiada wizjera.
Jest to model wykonany z cynkowego odlewu ciśnieniowego, który jest bardzo trwałym materiałem odpornym na zmienne warunki atmosferyczne. Urn silver, to bardzo trwała kołatka drzwiowa, która pełni między innymi funkcję dekoracyjną. Dzięki temu modnemu dodatkowi możesz zrezygnować z dzwonka czy domofonu.
Katalogową barwą tego modelu jest chrom polerowany. Wkręty montażowe należy nabyć osobno, ponieważ nie wchodzą w skład zestawu. Urn Silver nie jest połączona z wizjerem.