[image_point id=”6192″]1. Doświetla – konstrukcja zestawu drzwiowego 2. Zasuwnica i zamki 3. Innowacyjność – dodatki 4. Pochwyty i klamki 5. Zawiasy 6. Elementy dekoracyjne 7. Przeszklenia

W naszej ofercie klienci znajdą panele jednostronnie, dwustronnie nakładkowe oraz wsadowe z ALUMINIUM i HPL do wszystkich rodzajów drzwi, także drewnianych. Opracowaliśmy własny SYSTEM KRATEX do drzwi aluminiowych z panelem dekoracyjnym obustronnie nakładkowym z ukrytymi zawiasami. Do produkcji stosujemy wysokiej klasy produkty z aluminium, HPL, PVC, szkła i stali nierdzewnej. Budujemy drzwi odpowiadające kolorystyce drewnopodobnej, malowane w kolorach strukturalnych oraz dowolnej barwie z palety RAL.

Oferta obejmuje produkty dostosowane do wszystkich stylów architektonicznych. Dzięki naszemu doświadczeniu i dopracowanym metodom produkcyjnym przy wsparciu markowych dostawców, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu.

Głównym priorytetem działalności naszej firmy jest jej ciągły rozwój i dbanie o potrzeby klienta. Dzięki ciężkiej pracy wykwalifikowanej kadry oraz wieloletniemu doświadczeniu mamy stabilną pozycję na rynku, cieszymy się uznaniem naszych partnerów handlowych. Zaufali nam klienci z Polski, Niemiec, Francji, Czech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Belgii, Holandii, Rosji, Luksemburga, Austrii a nawet z Kanady. Współpraca oparta jest na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu a niezbędna wiedza gwarantuje jakość na każdej płaszczyźnie.

 

Comments are closed.